قفسه انبار ریلی هوشمند

قفسه انبار ریلی هوشمند

قفسه انبار ریلی هوشمند

قفسه انبار ریلی هوشمند به‌ وسیله نیروی انسانی بارگزاری می‌گردد و در مدل‌های قفسه بندی پانل راک ثابت، پانل راک متحرک مکانیکی، قفسه بندی پانل راک متحرک اتوماتیک و قفسه بندی بالکی راک چند طبقه تولید می‌گردد.

قفسه بندی انبار ریلی با استفاده از قفسه ریلی هوشمند با توجه به حجم بالای کالاهای انبار شده به صورت اتومات توانسته است به جابه‌جایی کالاهای سبک و نیمه سنگین سرعت و تسهیل بخشد.

انبار به محلی گفته می‌شود که مواد اولیه، کالا، اجناس و یا محصول در آن قرار دارد، این محل ممکن است محوطه سرباز، زیر زمین و سرپوشیده یا حتی داخل یک دستگاه (همانند یخچال‌های صنعتی) باشد. گاهی انبارها داخل یک شرکت و یا کارخانه هستند و گاهی در یک محیط خارج از آن قرار دارند، ولی اغلب شرکت‌ها سعی می‌کنند انبارهای خود (به خصوص انبارهای مواد اولیه) را داخل شرکت جای داده تا بتوانند کالاها و قطعات مورد نیاز خود را به سرعت و سهولت از آن خارج سازند و در تأمین مواد اولیه مورد نیاز خود دچار وقفه نگردند.

سیستم نگهداری قفسه بندی انبار ریلی هوشمند (چند طبقه) جهت اجناس و اقلامی است که بوسیله نیروی انسانی (دستی) بارگزاری می گردد. در این روش با توجه به حجم بالای کالاهای انبار شده حرکت قفسه انبار به صورت اتوماتیک و با استفاده از نیروی الکترونیک صورت می‌گیرد. قفسه انبار ریلی هوشمند با نام‌های قفسه بندی، قفسه بندی انبار، قفسه انبار، قفسه ریلی، قفسه بندی راک، قفسه انبار ریلی، تجهیزات انبار، قفسه بندی انبار سبک و نیمه سنگین ریلی هوشمند، قفسه بندی انباری، قفسه بندی صنعتی، انبار، پالت، پانل، قفسه بندی انبار صنعتی، قفسه ریلی هوشمند، قفسه بندی انبار پانل راک، قفسه بالکی، قفسه بندی بالکی راک و انبار نیمه سنگین ریلی نیز رایج است.  این نوع قفسه بندی در چهارمدل قفسه بندی پانل راک ثابت، قفسه بندی پانل راک متحرک مکانیکی، قفسه بندی پانل راک متحرک اتوماتیک و قفسه بندی بالکی راک چند طبقه بر اساس نیاز طراحی و تولید می‌گردد. زمانیکه طراحی موثر استفاده از ارتفاع انبار باشد می‌توان در چند طبقه مجزا به‌وسیله پلکان، بالابر، آسانسور و راهروبندی ازحداکثر ارتفاع سالن بهره برد.

تمام سعی و تلاش گروه صنعتی کاسپین در رشت و در استان گیلان، بر این است تا با توجه به گوناگونی زیاد محصولات قفسه بندی  و انواع قفسه بندی ها ، بتواند با مشاوره صادقانه و حرفه ای ، بهترین پیشنهاد را با توجه به نیاز متقاضی به مشتریان گرامی ارایه دهد .

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر کاتالوگ ما را دانلود کنید.

10

سال تجربه

300

پروژه های اجرا شده

1200

مشتریان راضی

3000

مشاوره موفق

مقالات مفید و خواندنی

قفسه انبار ایزی راک ریلی
قفسه انبار ایزی راک ریلی

قفسه انبار ایزی راک ریلی قفسه انبار ایزی راک ریلی به منظور نظم بیشتر و همچنین دسترسی آسان به اقلام مختلف استفاده می گردد. سازمان ها درصدد هستند تا بهترین….

بیشتر بخوانید
قفسه انبار ریلی هوشمند
قفسه انبار ریلی هوشمند

قفسه انبار ریلی هوشمند قفسه انبار ریلی هوشمند به‌ وسیله نیروی انسانی بارگزاری می‌گردد و در مدل‌های قفسه بندی پانل راک ثابت، پانل راک متحرک مکانیکی، قفسه بندی پانل راک….

بیشتر بخوانید

گروه صنعتی کاسپین با داشتن کادری متخصص و مجرب آماده ارائه راهکارهای تخصصی در جهت اجرای پروژه کارآمد و کاهش هزینه های شما در روند اجرا می باشد.

مشاوره بگیرید

معرفی اعضا

نظرات مشتریان

ارتباط با ما

برند های محصولات

برند
برند
برند
برند
برند
برند